Futra Karibu Opinie z ekomi-pl.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Jesień w kolorach tęczy

Kto powiedział, że jesień musi być szara i ponura? Dodaj jej koloru i zainwestuj w kolorowe futro, które ożywi Twój jesienny look i sprawi, iż nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Tęczowe futerko to nasza ostatnia propozycja na sezon jesienno-zimowy. Już w zeszłym roku futra podbiły serca fashionistek, podobnie i w tym sezonie nie mogło ich zabraknąć. Ciepłe i praktyczne w postaci płaszcza bądź kurtki będą idealnym uzupełnieniem waszych jesienno-zimowych stylówek. Możecie wybrać dla siebie futro w klasycznych kolorach, jak czarny, szary czy beżowy, jednak w tym sezonie  rządzi kolor ! Kolorowe futra wzbogacą każdą stylizację i sprawią, że będziecie prezentowały się w nich naprawdę kobieco i z klasą. Przygotowałyśmy dla was naturalne futra w różnych wariantach kolorystycznych i fasonach. Odważnym kobietom, które nie lubą nudy, proponujemy zwrócić uwagę na zielone bądź wielokolorowe modele. Dla pań, które wolą spokojniejsze barwy przygotowałyśmy przepiękne futerka w pastelowych odcieniach! Jeśli natomiast futrzane okrycie nie jest dla was, warto pomyśleć o kurtce typu parka bądź kożuszku, które są jedynie zdobione futrzanymi elementami.

Czytaj więcej
Naturalnie,że naturalne futro !

Tylko futra naturalne są w pełni biodegradowalne, natomiast futra syntetyczne często nazywane "eco", wytworzone są z poliestrów - pochodnych ropy naftowej, w naturze rozkłądają sie nawet do 2 tys. lat. Futra naturalne rozkładaja się w naturze w ciągu kilku lat, natomiast do ich utylizacji nie jest uruchiamiany przemysł ciężki. Proces rozkładu futra naturalnego nie ma negatywnego wpływu na środowisko. Wedle badań przeprowadzonych przez naukowców na rozkład nie wpływa w żaden sposób obróbka chemiczna, której była poddawana skóra. Futro naturalne składa się głównie z białek. Jego rozkład nie powoduje emisji szkodliwych związków do środowiska.

 

Ponadto futro naturalne ma korzystny wpływ na organizm człowieka, gdyż wytrzawa tak zwane jony ujemne W dzisiejszym świecie niestety różne osiągnięcia cywilizacji w tym urządzenia elektryczne, beton, sieci trakcyjne emitują jony dodatnie. Może to powodować bóle głowy czy chociażby pogorszenie nastroju. Naukowcy zalecają w takich przypadkach tzw. jonizację ujemną, a więc otaczanie się przedmiotami, które posiadają przewagę jonów ujemnych. A do takich należy z pewnością futro naturalne. Zresztą nie tylko ono. Bardzo korzystnie wpływają na nas rośliny czy chociażby obecność kota. Sztuczne futro ma przewagę jonów dodatnich, co nie będzie miało korzystnego wpływu na nasz organizm.

Czytaj więcej
pixel