Futra Karibu Opinie z ekomi-pl.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zamówienia indywidualne

Firma Karibu od ponad 30 lat oferuje swoim klientom produkty najwyższej jakości z naturalnych skór: norek, jenotów, szynszyli, lisów, królików oraz rysi. Świadczymy usługi kuśnierskie oraz miarowe szycie futer naturalnych. Proponujemy Państwu szeroką gamę wzorów - od klasycznych po ekstrawaganckie, duży wybór kolorów, oraz możliwość uszycia swojego indywidualnego projektu. Służymy również pomocą w kwestii doboru fasonu do sylwetki jak również doboru właściwego rodzaju futra.

Jako jedyni w Polsce specjalizujemy się w szyciu futer z naturalnych szynszyli. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość oraz konkurencyjne ceny.

(po tym zdaniu proszę dodać załączone zdjęcia futer z szynszyli- zdjęcia w załącznikach - proszę by te zdjęcia nie były za duże takie około 5cm/6cm)

Przez lata firma Karibu rozwijała się zdobywając nowe doświadczenia poprzez poznawanie najnowszych trendów na międzynarodowych targach futrzarskich w Mediolanie, Moskwie oraz w Hong Kongu. Dzięki temu nasze produkty są zawsze zgodne z obecnymi trendami mody, wykonane przy użyciu najnowszych technologii szycia oraz garbowania. Dzięki temu cieszą się dużym uznaniem wśród naszych klientów a my w trosce o nich staramy się sprostać ich oczekiwaniom.

Napisz nam co potrzebujesz
Twój mail: To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
Treść zamówienia: To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia - są wymagane

Tylko futra naturalne są futrami ekologicznymi przyjazne dla człowieka i środowiska. Do ich wytworzenia nie potrzeba uruchamiać przemysłu chemicznego, nie zatruwa się środowiska a po zakończeniu użytkowania produkt rozkłada się w środowisku w przeciągu kilku lat.

pixel